Сьогодні, 14 липня, завершується Євро-2024 довгоочікуваним фінальним матчем між Іспанією та Англією. Поки вболівальники з нетерпінням чекають протистояння, ЗМІ починають розмірковувати про турнірний шлях. Одна з таких думок походить від англійського видання Give Me Sport, яке склало список із 13 гравців, які значно відстали під час змагань. Примітно, що Кріштіану Роналду та Кіліан Мбаппе очолюють цей невтішний список.
Ось 13 головних розчарувань Євро-2024:
Кріштіану Роналду (Португалія)
Очікувалося, що легендарний нападаючий стане вирішальною присутністю для Португалії. Однак його виступ не виправдав очікувань. Хоча він іноді робив внесок, його загальний вплив був обмеженим, особливо у вирішальних матчах.
Кіліан Мбаппе (Франція)
Мбаппе, якого широко цінують за його вибуховий талант, намагався знайти свій ритм протягом усього турніру. Незважаючи на його талант, його нездатність скористатися золотими можливостями стала темою для розмов, оскільки Франція вийшла раніше, ніж очікувалося.
Ромелу Лукаку (Бельгія)
Прийшовши на турнір з великими очікуваннями, Лукаку розчарував. Їхня боротьба перед воротами посилилася, коли Бельгія не змогла пройти груповий етап, що є жахливим результатом для команди, яка прагне стати чемпіоном.
Антуан Грізманн (Франція)
Відомий своїм внеском у минулі успіхи Франції, виступ Грізманна на цьому турнірі був тьмяним. Йому не вдалося створити іскру, необхідну для підвищення рівня гри його команди, що призвело до широкомасштабної критики.
Мануель Нойєр (Німеччина)
Гра досвідченого воротаря підняла брови, коли він допустив значні помилки, які призвели до голів у ворота Німеччини. Його керівництво та присутність були вирішальними, але помилки виявилися дорогими.
Жоржиньо (італ.)
Ключова фігура попередніх тріумфів Італії, Жоржиньо намагався відстояти свій вплив у півзахисті на Євро-2024. Його нездатність контролювати темп гри сприяла невтішному вильоту Італії.
Александар Митрович (Сербія)
Великі надії покладалися на Мітровича, щоб очолити сербську атаку, але він не зміг досягти життєво важливих цілей. Його невдала гра підкреслила труднощі, з якими стикалася сербська команда протягом усього турніру.
Андрій Лунін (Україна)
Молодий голкіпер перебував під тиском, але зробив кілька помилок, які завадили зусиллям України. Його непостійність у ключових матчах сприяла достроковому вильоту команди.
Трент Александер-Арнольд (Англія)
Правий захисник, відомий своїми атакувальними здібностями, у вирішальні моменти насилу оборонявся. Його нездатність збалансувати свій наступальний внесок і оборонні обов'язки затьмарила його звичайні сильні сторони.
Йоско Гвардіол (Хорватія)
Молодий захисник провів неоднозначний турнір, в якому були моменти блиску та дорогі помилки. Незважаючи на очікування, що він стане висхідною зіркою, його виступи були непослідовними.
Жеремі Доку (Бельгія)
Очікувалося, що темп і майстерність Доку вплинуть на різницю, але він не зміг вплинути на матчі, як очікувалося. Її труднощі були символом загальної неефективності Бельгії.
Гаррі Кейн (Англія)
Як капітан, Кейн повинен був подавати приклад; однак у критичні моменти його форма похитнулася. Відсутність голів у вирішальних матчах стала болючим питанням для вболівальників Англії.
Віргіл ван Дейк (Пейс-Бас)
Ван Дейк, відомий своєю майстерністю в обороні, був під пильною увагою через відсутність концентрації. Здавалося, що його лідерство зменшилося, оскільки захисту голландців бракувало міцності, до якої звикли вболівальники.